Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26
1 osoba

Jeśli chcesz kokonać zakupu biletów dla grupy liczącej 10 lub więcej osób, skontaktuj się z nami dzwoniąc do naszego Telefonicznego Biura Obsługi

+48 17 850 80 41

Infolinia czynna
Pn - Pt: 9:00 - 17:00

Loty z Krakowa(KRK) do Barcelony(BARC)

Wylot z
Kraków, Polska PL
Lotnisko wylotu
Kraków, Balice (KRK)
Przylot do
Barcelona, Hiszpania ES
Lotnisko przylotu
Barcelona, Dowolne lotnisko (BARC)
Promocja aktualna:
Data podróży
Linie lotnicze:
Ryanair Wizzair

Cena od 109,00 pln

Wybierz datę wylotu

Bilety lotnicze
z Krakowa(KRK) do Barcelony(BARC)

Z krakowskiego lotniska Balice na hiszpański port Barcelona Girona (GRO) bezpośrednie połączenia oferują linie Ryanair. Loty odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty. Wylot z krakowskiego lotniska we wtorek odbywa się o godz 15:25, planowane lądowanie w Barcelonie o godz 18:05, natomiast w sobotę o godz 20:20-23:00. Loty relacji odwrotnej z Girony do Krakowa także 2 razy w tygodniu, we wtorki o godz 18:30-21:10 i w soboty w godzinach wieczornych o 17:15-19:55. W sezonie letnim 2020 połączenia są zawieszone.

Bezpośrednie loty z Krakowa do Barcelony El Prat (BCN) w sezonie letnim 2020 linie Ryanair oferują trzy razy w tygodniu w poniedziałki, środy i niedziele. Wyloty z Krakowa w poniedziałki odbywają się o godz 18:05, lądowanie w Barcelonie o godz 20:50, w środy o godz 07:15-10:00 oraz w niedziele o godz 18:45-21:30. Loty powrotne relacji Barcelona El Prat-Kraków także 3 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 21:25-00:15, środy o godz 10:35-13:25 i w niedziele o 22:05-00:55. W sezonie letnim 2020 bezpośrednie loty do Barcelony El Prat z Krakowa oferują także tanie linie Wizzair. Loty z Krakowa odbywają cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki i niedziele o godz 06:30, planowane lądowanie w Barcelonie o godz 09:15. Loty z Barcelony do Krakowa liniami Wizzair także 4 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki i niedziele) o godz 09:55-12:35. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tanich lotów z Krakowa do hiszpańskiej Barcelony online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Aktualne loty Kraków(KRK) - Barcelona (BARC)

Wylot
Czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 8672
FR
2021-06-13 19:20 Kraków (KRK)
2021-06-13 22:00 Girona (GRO)
Przylot
Czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 8673
FR
2021-06-28 00:05 Girona (GRO)
2021-06-28 03:35 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Barcelona 1
Cena: 150 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 8672
FR
2021-06-20 21:00 Kraków (KRK)
2021-06-20 23:40 Girona (GRO)
Przylot
Czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 8673
FR
2021-06-28 00:05 Girona (GRO)
2021-06-28 03:35 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Barcelona 2
Cena: 166 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 8672
FR
2021-06-13 19:20 Kraków (KRK)
2021-06-13 22:00 Girona (GRO)
Przylot
Czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 8673
FR
2021-06-21 00:05 Girona (GRO)
2021-06-21 03:35 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Barcelona 3
Cena: 167 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 8672
FR
2021-06-13 19:20 Kraków (KRK)
2021-06-13 22:00 Barcelona (GRO)
Przylot
Czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 3053
FR
2021-06-25 22:35 Barcelona (GRO)
2021-06-26 02:15 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Barcelona 4
Cena: 170 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 8672
FR
2021-06-13 19:20 Kraków (KRK)
2021-06-13 22:00 Girona (GRO)
Przylot
Czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 8673
FR
2021-06-24 17:05 Girona (GRO)
2021-06-24 20:35 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Barcelona 5
Cena: 176 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 8672
FR
2021-06-20 21:00 Kraków (KRK)
2021-06-20 23:40 Barcelona (GRO)
Przylot
Czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 3053
FR
2021-06-25 22:35 Barcelona (GRO)
2021-06-26 02:15 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Barcelona 6
Cena: 187 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 8672
FR
2021-06-20 21:00 Kraków (KRK)
2021-06-20 23:40 Girona (GRO)
Przylot
Czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 8673
FR
2021-06-24 17:05 Girona (GRO)
2021-06-24 20:35 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Barcelona 7
Cena: 192 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 8672
FR
2021-06-17 14:00 Kraków (KRK)
2021-06-17 16:40 Girona (GRO)
Przylot
Czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 8673
FR
2021-06-28 00:05 Girona (GRO)
2021-06-28 03:35 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Barcelona 8
Cena: 206 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio
FR 3054
FR
2021-06-18 19:15 Kraków (KRK)
2021-06-18 22:00 Girona (BCN)
Przylot
Czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 8673
FR
2021-06-28 00:05 Girona (BCN)
2021-06-28 03:35 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Barcelona 9
Cena: 214 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio
W6 5047
W6
2021-06-20 07:10 Kraków (KRK)
2021-06-20 09:55 Girona (BCN)
Przylot
Czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
W6 8673
FR
2021-06-28 00:05 Girona (BCN)
2021-06-28 03:35 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Barcelona 10
Cena: 216 PLN