Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26
1 osoba

Jeśli chcesz kokonać zakupu biletów dla grupy liczącej 10 lub więcej osób, skontaktuj się z nami dzwoniąc do naszego Telefonicznego Biura Obsługi

+48 17 850 80 41

Infolinia czynna
Pn - Pt: 9:00 - 17:00

Loty z Warszawa(WAWA) do Barcelony(BARC)

Wylot z
Warszawa, Polska PL
Lotnisko wylotu
Warszawa, Dowolne lotnisko (WAWA)
Przylot do
Barcelona, Hiszpania ES
Lotnisko przylotu
Barcelona, Dowolne lotnisko (BARC)
Promocja aktualna:
2020-09-30
Data podróży
Linie lotnicze:
Ryanair Wizzair

Cena od 89,00 pln

Wybierz datę wylotu

Bilety lotnicze
z Warszawy(WAWA) do Barcelony(BARC)

Bezpośrednie połączenia lotnicze z Warszawy na hiszpańskie lotnisko Barcelona El Prat oferują linie Ryanair. Loty na tej trasie realizowane są przez cały rok. W sezonie letnim 2020 z warszawskiego lotniska Modlin do Barcelony El Prat połączenia realizowane są trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty. Wyloty z Warszawy we wtorki o godz 20:35, lądowanie w Barcelonie o godz 23:40, w czwartki o godz 17:15-20:20 oraz w soboty o godz 20:00-23:05. Loty powrotne na trasie Barcelona-Warszawa także 3 razy w tygodniu, we wtorki o godz 17:00-20:10, czwartki o 20:55-00:05 i w soboty o godz 16:25-19:35.

Linie Wizzair w sezonie letnim 2020 oferują loty z Warszawy Chopin (WAW) do Barcelony El Prat (BCN) pięć razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele. Wyloty z warszawy w poniedziałki odbywają się o godz 16:05, lądowanie w Barcelonie o godz 19:25, w środy, czwartki i piątki o godz 1:545-18:50, natomiast w niedziele o godz 06:55-10:00. Loty powrotne z Barcelony do Warszawy liniami Wizzair odbywają się także 5 razy w tygodniu, w poniedziałki o 19:55-23:00, środy o 19:30-22:35, czwartki 19:50-22:45, piątki o 19:40-22:45 i niedziele o godz 10:40-13:30. Zapraszamy do rezerwacji tanich lotów do Barcelony online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Aktualne loty Warszawa(WAWA) - Barcelona (BARC)

Wylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
W6 1475
W6
2020-11-16 15:50 Warszawa (WAW)
2020-11-16 18:55 Barcelona (BCN)
Przylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
W6 6944
FR
2020-11-27 17:20 Barcelona (BCN)
2020-11-27 21:30 Warszawa (WAW)
Lot Warszawa - Barcelona 1
Cena: 242 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
W6 1475
W6
2020-11-16 15:50 Warszawa (WAW)
2020-11-16 18:55 Barcelona (BCN)
Przylot
Czas podróży: 6h 15m / 1 przesiadka
2020-11-27 09:20 Barcelona (BCN)
2020-11-27 16:35 Warszawa (WAW)
1
FR 7351
2020-11-27 09:20 Barcelona (BCN)
2020-11-27 11:50 Wiedeń (VIE)
FR
2
FR 5567
2020-11-27 14:15 Wiedeń (VIE)
2020-11-27 15:35 Warszawa (WMI)
FR
Lot Warszawa - Barcelona 2
Cena: 247 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
W6 1475
W6
2020-11-16 15:50 Warszawa (WAW)
2020-11-16 18:55 Barcelona (BCN)
Przylot
Czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka
2020-11-24 09:20 Barcelona (BCN)
2020-11-24 17:10 Warszawa (WAW)
1
FR 7351
2020-11-24 09:20 Barcelona (BCN)
2020-11-24 11:50 Wiedeń (VIE)
FR
2
FR 5567
2020-11-24 14:50 Wiedeń (VIE)
2020-11-24 16:10 Warszawa (WMI)
FR
Lot Warszawa - Barcelona 3
Cena: 247 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
W6 1475
W6
2020-11-16 15:50 Warszawa (WAW)
2020-11-16 18:55 Barcelona (BCN)
Przylot
Czas podróży: 12h 50m / 1 przesiadka
2020-11-28 20:20 Barcelona (BCN)
2020-11-29 10:10 Warszawa (WAW)
1
FR 7351
2020-11-28 20:20 Barcelona (BCN)
2020-11-28 22:50 Wiedeń (VIE)
FR
2
FR 5567
2020-11-29 07:50 Wiedeń (VIE)
2020-11-29 09:10 Warszawa (WMI)
FR
Lot Warszawa - Barcelona 4
Cena: 247 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
FR 6945
FR
2020-11-20 21:00 Warszawa (WMI)
2020-11-21 00:10 Barcelona (BCN)
Przylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
FR 6944
FR
2020-11-27 17:20 Barcelona (BCN)
2020-11-27 21:30 Warszawa (WMI)
Lot Warszawa - Barcelona 5
Cena: 255 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
FR 6945
FR
2020-11-19 19:55 Warszawa (WMI)
2020-11-19 23:05 Barcelona (BCN)
Przylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
FR 6944
FR
2020-11-27 17:20 Barcelona (BCN)
2020-11-27 21:30 Warszawa (WMI)
Lot Warszawa - Barcelona 6
Cena: 255 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
FR 6945
FR
2020-11-21 16:00 Warszawa (WMI)
2020-11-21 19:10 Barcelona (BCN)
Przylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
FR 6944
FR
2020-11-27 17:20 Barcelona (BCN)
2020-11-27 21:30 Warszawa (WMI)
Lot Warszawa - Barcelona 7
Cena: 255 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
FR 6945
FR
2020-11-16 19:55 Warszawa (WMI)
2020-11-16 23:05 Barcelona (BCN)
Przylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
FR 6944
FR
2020-11-27 17:20 Barcelona (BCN)
2020-11-27 21:30 Warszawa (WMI)
Lot Warszawa - Barcelona 8
Cena: 255 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
W6 1475
W6
2020-11-16 15:50 Warszawa (WAW)
2020-11-16 18:55 Barcelona (BCN)
Przylot
Czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka
2020-11-27 09:20 Barcelona (BCN)
2020-11-27 16:15 Warszawa (WAW)
1
FR 7351
2020-11-27 09:20 Barcelona (BCN)
2020-11-27 11:50 Wiedeń (VIE)
FR
2
W6 1344
2020-11-27 13:55 Wiedeń (VIE)
2020-11-27 15:15 Warszawa (WAW)
W6
Lot Warszawa - Barcelona 9
Cena: 258 PLN
Wylot
Czas podróży: 9h 55m / 1 przesiadka
2020-11-22 09:35 Warszawa (WMI)
2020-11-22 19:30 Barcelona (BCN)
1
FR 5566
2020-11-22 09:35 Warszawa (WMI)
2020-11-22 10:55 Wiedeń (VIE)
FR
2
FR 7350
2020-11-22 17:10 Wiedeń (VIE)
2020-11-22 19:30 Barcelona (BCN)
FR
Przylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
FR 6944
FR
2020-11-27 17:20 Barcelona (BCN)
2020-11-27 21:30 Warszawa (WMI)
Lot Warszawa - Barcelona 10
Cena: 259 PLN